Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

1. A

Zimní akce v 1.A

Zimní akce v 1.A

Naše třída dostala od Ježíška krásný dárek. Byly to vstupenky na představení Spejbla a Hurvínka v Praze. Představení se jmenovalo Hurvínkův popletený víkend. Moc jsme si to v divadle užili.

Naše druhá akce byla vlastně taky pohádková. V Dobrovicích se konala výstava našich oblíbených postaviček Pata a Mata. Kromě výstavy jsme si užili i pracovní dílničky a postavičky jsme si i vyrobili. Jestlipak víte, které triko má na sobě Mat?

A do třetice akce vzdělávací. V březnu jsme navštívili pražské Planetárium a v pořadu Anička a Nebešťánek jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí z vesmíru a seznámili se se dvěma prima kamarády.

Fotky ->ZDE<-

1. A Vás vítá

Dobrý den.

Vítáme vás na stránkách třídy 1.A .

Sešlo se nás ve třídě 26. 16 kluků a 10 holčiček. Od počátku ale máme ještě 29 starších kamarádů ze 4.B. Je to totiž naše patronátní třída a myslím, že nám to spolu dobře klape. Je fajn mít ve škole i starší kamarády, kteří ti pomůžou, když potřebuješ, poradí ti, ale i jen tak si s tebou popovídají, pohrají. Každý z nás má jednoho patrona. Vlastně někdo i dva J.

Už jsme stihli i jeden společný super výlet na Putnu. Cestou jsme si povídali, společně soutěžili a na Putně i hledali poklad. Sluníčko nám svítilo a nálada byla výborná. Pro ilustraci je tu pár fotografií. Více fotografií na naší Zoneramě.

Novinky na stránkách tříd

 orbitstažený soubor