Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

Dopravni hřiště 4. B

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

20. 9. 2017 navštívila třída 4. B dopravní hřiště. Žáci zde absolvovali teoretickou i praktickou výuku pravidel silničního provozu. Na jaře, po úspěšném zvládnutí testu, praktické zkoušky a jízdy zručnosti na kole, obdrží žáci průkaz cyklisty.

Nocování ve škole 9. A

Spaní ve škole

Pac a pusu! Dobrou! Tak toto si mohli říct navzájem žáci 9. ročníků naší školy. V noci z 23. na 24. října totiž spali ve škole. Akce zahájila přednáška pana magistra Pavla Broma, který posluchače zavedl na meziplanetární procházku vesmírem. Přednáška byla zakončena pokusem- jak vlastně funguje kometa J Tímto bychom panu Bromovi rádi poděkovali za zajímavé povídání.

Po nabytí vesmírných informací nám dost vyhládlo, takže nemohlo přijít nic jiného než…. papání J Když už jsme se konečně „nafutrovali“ vším možným, no spíš nemožným, přišel čas na další etapu večera- přesun do tělocvičny.

Když jsme si všichni ustlali své pelíšky, následovala večerní hygiena a po ní i něco z kultury… ano, odhlasován byl lehčí filmeček na dobrou noc a krásné sny J Protože by učitelé již další kulturní zábavu psychicky ani fyzicky nedali, šlo se po tomto snímku spinkat.

Ráno… toto ráno většina z nás asi nezařadí mezi ty nejrůžovější. Rozlámaní, nevyspalí, ale plni zážitků (hlavně z pofilmových snů) jsme si v 7 ráno začali stlát, česat, mýt, postupně se přesouvali do tříd a psychicky se u provizorních snídaní připravovali na následující hódně dlouhý školní den.

No co závěrem? Už se těšíme na příště J

Foto <-ZDE->

Co se děje v 2. A

Žáci 2.A se zúčastnili hudebního pořadu Dětská nota, vyslechli si nové písničky v podání dětského sboru Paprsek. Jako vždy byl pořad velmi zdařilý.
Nečekaně se na nás přijel do školy podívat Bovýsek.Děti s ním soutěžily a dostaly od něho pexeso s ovocem a zeleninou.
Další akcí byla pohádka O pejskovi a kočičce v DK MB. Herci vtáhli děti do děje, jeden žák z naší třídy se účastnil tancování na jevišti. Na konci pohádky se všechny děti na jevišti vyfotily.

foto ->ZDE<-

Akce ve 3. A

Žáci 3. A se zúčastnili plaveckého výcviku

Vánoční besídka 7. B

Vánoční besídka

V pátek 22. 12. 2017 probíhaly na celé škole vánoční besídky ve třídách. Výjimkou nebyla ani 7. B. Na Vánoce byla řádně nachystána, a to nejen živým stromečkem, ale také hromadou dárků, cukrovím a voňavým čajem. Nejprve jsme se pouze kochali tím množstvím dárků pod stromečkem a vychutnávali jsme si teplý čaj s cukrovím. Poté došlo k samotnému nadělování. Všichni měli evidentní radost z dárků a prohlížení a komentování trvalo více než hodinu. Celou besídku jsme zakončili promítáním filmu Sám doma, a poté jsme se spokojeně odebrali na vytoužené a zasloužené vánoční prázdniny.

 

Spaní ve škole

V den pololetního vysvědčení jsme se v podvečer sešli ve škole, abychom se pobavili a užili se i trochu jinak, než jsme zvyklí při vyučování. Dali jsme si pizzu, zatancovali si a děti si samy připravily noční bojovku. Přespat ve škole je prostě zábava. 
 
 
 
 

Novinky na stránkách tříd

 • ŠKOLA V PŘÍRODĚ – POSLŮV MLÝN 14. 5. – 18. 5. 2018

  2018-05-21 10:32:46

  FOTO ->ZDE<-

  Číst dál...

 • Uspěchy 3. B - duben

  2018-05-03 07:47:51

  Hezký den všem, kteří sledují naše stránky. A jsme tu opět po měsíci s naši ěchy. Tentokrát za měsíc duben. Co se nám povedlo tentokrát J? $1    &nbs p s  p;    ve volejbale čím dál šikovnější. Hraje již za starší děti a dokonce i kluky. Jednou byli na turnaji čtvrtí a jednou šestí. $1      2. & n b  aj     předváděl auto malým dětem. $1    &…

  Číst dál...

 • Týden pro záchranu života - 8. C

  2018-04-26 21:18:36

  26. 4. se žáci 8. C účastnili projektu Týdne pro záchranu života. Kdy si žáci zkusili praktickou i teoretickou část, jak postupovat při popáleninách. foto -><

  Číst dál...

 • Národní technické muzeum

  2018-04-26 21:14:37

  22. 3. jsme jeli do Národního technického muzea v&nb ze. Cesta proběhla bez komplikací. Na výlet jsme jelis  ěli jsme hodinu na to abychom si prošli muzeum. Muzeum bylo velmi zajímavé. Nejvíce senám líbilo zábradlí a těšíme se na další výlety. by Jiřík foto ><

  Číst dál...

 • Malý muzejník 6. A

  2018-04-12 19:00:42

  MALÝ MUZEJNÍK V pátek 6. 4. 2018 jsme podnikli tematickou vycházku naším městem, během které jsme se seznámili s mnoh mavými místy v Mladé B vi a zároveň jsme se zúčastnili interaktivního programu „Malý muzejník“ v Muzeu Mladoboleslav elá akce se vydařila, i díky počasí, které nám po celou dobu přálo.  

  Číst dál...

proskoly orbitstažený soubor       

Jste zde: Home STRÁNKY TŘÍD