Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

Dopravni hřiště 4. B

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

20. 9. 2017 navštívila třída 4. B dopravní hřiště. Žáci zde absolvovali teoretickou i praktickou výuku pravidel silničního provozu. Na jaře, po úspěšném zvládnutí testu, praktické zkoušky a jízdy zručnosti na kole, obdrží žáci průkaz cyklisty.

Nocování ve škole 9. A

Spaní ve škole

Pac a pusu! Dobrou! Tak toto si mohli říct navzájem žáci 9. ročníků naší školy. V noci z 23. na 24. října totiž spali ve škole. Akce zahájila přednáška pana magistra Pavla Broma, který posluchače zavedl na meziplanetární procházku vesmírem. Přednáška byla zakončena pokusem- jak vlastně funguje kometa J Tímto bychom panu Bromovi rádi poděkovali za zajímavé povídání.

Po nabytí vesmírných informací nám dost vyhládlo, takže nemohlo přijít nic jiného než…. papání J Když už jsme se konečně „nafutrovali“ vším možným, no spíš nemožným, přišel čas na další etapu večera- přesun do tělocvičny.

Když jsme si všichni ustlali své pelíšky, následovala večerní hygiena a po ní i něco z kultury… ano, odhlasován byl lehčí filmeček na dobrou noc a krásné sny J Protože by učitelé již další kulturní zábavu psychicky ani fyzicky nedali, šlo se po tomto snímku spinkat.

Ráno… toto ráno většina z nás asi nezařadí mezi ty nejrůžovější. Rozlámaní, nevyspalí, ale plni zážitků (hlavně z pofilmových snů) jsme si v 7 ráno začali stlát, česat, mýt, postupně se přesouvali do tříd a psychicky se u provizorních snídaní připravovali na následující hódně dlouhý školní den.

No co závěrem? Už se těšíme na příště J

Foto <-ZDE->

Co se děje v 2. A

Žáci 2.A se zúčastnili hudebního pořadu Dětská nota, vyslechli si nové písničky v podání dětského sboru Paprsek. Jako vždy byl pořad velmi zdařilý.
Nečekaně se na nás přijel do školy podívat Bovýsek.Děti s ním soutěžily a dostaly od něho pexeso s ovocem a zeleninou.
Další akcí byla pohádka O pejskovi a kočičce v DK MB. Herci vtáhli děti do děje, jeden žák z naší třídy se účastnil tancování na jevišti. Na konci pohádky se všechny děti na jevišti vyfotily.

foto ->ZDE<-

Akce ve 3. A

Žáci 3. A se zúčastnili plaveckého výcviku

8. C bruslí

12. 12. jsem se vydal se svou třídou na ledovou plochu před muzeem ŠA. Celou cestu jsem se snažil vymyslet, jak se mám zachovat, až mě uvidí žáci, jak se válím uprostřed ledové plochy (což se naštěstí nestalo) :) Byl jsem překvapený, jak téměř všichni dokáží velmi dobře bruslit. Podařilo se i namotivovat některé žáky. Mně se akce vyloženě líbila :)

by Duchek

Prosinec v 6. A

PŘEDVÁNOČNÍ TÝDEN V 6. A

Poslední školní týden roku 2017 nám utekl jako voda. V pondělí jsme byli v kině, v úterý dokončovali výrobky na vánoční jarmark, ve středu jsme se zúčastnili vánočního sportování
a ve čtvrtek školní vánoční besídky. Odpoledne jsme prodávali výrobky na prvním školním vánočním jarmarku a předvánoční týden jsme zakončili v pátek třídní besídkou, na které nechyběly dárky, stromeček, cukroví, hry a hlavně dobrá nálada!

Novinky na stránkách tříd

 • Šnečku, šnečku 1. B

  2018-03-23 08:56:02

  ŠNEČKU, ŠNEČKU úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si h  na památku.

  Číst dál...

 • Šnečku, šnečku 1. A

  2018-03-23 08:54:34

  Šnečku, šnečkuV úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si h  na památku. Číst dál...

 • Osobnosti 3. B vol. 5

  2018-03-02 06:51:34

  Představujeme vám poslední osobnosti naší třídy. A těmi jsou:ref=ozmér f="hý"httová ttp:a> p:// Teď již e celou třídu 3.B J…

  Číst dál...

 • Spaní ve škole

  2018-02-27 11:50:20

  V den pololetního vysvědčení jsme se v podvečer sešli ve škole, abychom se pobavili a užili se i trochu jinak, než jsme zvyklí při vyučování. Dali jsme si pizzu, zatancovali si a děti si samy připravily noční bojovku. Přespat ve škole je prostě zábava.    &nbs bs     …

  Číst dál...

 • Vánoční besídka 7. B

  2018-02-27 11:45:39

  Vánoční besídkaV pátek 22. 12. 2017 probíhaly na celé škole vánoční besídky ve třídách. Výjimkou nebyla ani 7. B. Na Vánoce byla řádně nachystána, a to nejen živým stromečkem, ale také hromadou dárků, cukrovím a voňavým čajem. Nejprve jsme se pouze kochali tím množstvím dárků pod stromečkem a vychutnávali jsme si teplý čaj s cukrovím. Poté došlo k samotn dělování. Všichni měli ev í r…

  Číst dál...

proskoly orbitstažený soubor       

Jste zde: Home STRÁNKY TŘÍD