Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Vánoční jarmark 2018

Před Vánoci naše základní škola Pastelka opět ožila vánočním jarmarkem a sváteční akademií. Příprava byla sice náročná, ale stála za to. Pomáhal skoro každý, kdo měl ruce a nohy.

V očekávaný den jsme ve vestibulu školy vystavili svíčky, ozdoby a mnoho dalších dekorativních předmětů, které děti samy vyrobily v hodinách pracovních činností, výtvarné výchově i v dopoledních tvořivých dílnách. V den jarmarku je naaranžovaly ve svých stáncích a staly se i jejich prodejci, nechyběla ani možnost občerstvení.

Ve velké tělocvičně potom návštěvníci mohli obdivovat šikovnost a talent dětí, které si pro ně přichystaly svá vystoupení a umocnily tak předvánoční atmosféru.

Poděkování za odvedenou práci patří nejen všem žákům ale i učitelům, kteří pomohli s organizací jarmarku a akademie. Odměnou jim mohou být slova chvály a uznání od návštěvníků za příjemně strávené odpoledne bez shonu a předvánočního napětí.

Foto ->ZDE<-

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home O ŠKOLE Home AKTUALITY Vánoční jarmark 2018