Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Dny pro záchranu života 3 na Pastelce

Dny pro záchranu života 3 na Pastelce         

V týdnu od 23. 4. do 26. 4. 2019 jsme na naší základní škole již potřetí přivítali po roce opět zdravotníky, kteří pro nás měli připravený nový velmi zajímavý interaktivní program. V prvním roce jsme se zabývali zlomeninami a komunikací se záchrankou, v minulém roce jsme ošetřovali popáleniny, učili jsme se resuscitovat člověka a letos byly tématem dopravní nehody. Naučili jsme se ošetřit těžké úrazy cyklistů, chodců a i zajistit místo dopravní nehody. Zdravotníci nás seznámili s aplikací Záchranka a s tím, jak ji můžeme prakticky využít. Připomněli jsme si, jak komunikovat se záchrankou. Samozřejmě jsme byli v sanitce a víme, jak je vybavená. Jsme teď zase o krok dál, abychom dokázali zachránit lidský život – a to přece není málo!  Děkujeme Zbyňkovi a jeho kolegům za jejich čas, který nám věnovali a už teď se těšíme na příští rok, až se opět uvidíme.

žáci a pedagogové z Pastelky

 

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home O ŠKOLE Home AKTUALITY Dny pro záchranu života 3 na Pastelce