Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Štafetový pohár

V pátek 26. 4. se sportovci z naší školy zúčastnili štafetového poháru na Městském stadionu v Mladé Boleslavi.

Na běh se dostavilo sedm základních škol z okolí. Náš tým mladších - 2., 3. třída- Nikolas Magada, Štěpán Hanvald, Štěpán Stříbrný, Jakub Novotný, Lucie Makovcová, Eliška Beranová, Barbora Adamcová, Viktorie Tůmová a náš tým starších – 4., 5. třída – Eliška Gregorová, Jana Urodževičová, Ema Holceplová, Eliška Zemanová, Maxim Magada, Lukáš Rulc, Vincent Van Der Linden, Florian Mašek – se umístil celkově na velmi pěkném 4. místě. Moc chválíme za bojovnost a nasazení!

 

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home O ŠKOLE Home AKTUALITY Štafetový pohár