Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA 2017

Dějepisná olympiáda

V úterý 21. 11. 2017 se uskutečnilo školní kolo Dějepisné olympiády na téma „ To byla první republika aneb Československo v letech 1918 – 1938“, kterého se zúčastnilo jedenáct žáků z osmých a devátých ročníků. Nejlepšího výsledku dosáhl Adam KOPECKÝ z 9. B, na druhém místě skončila Aneta TVAROHOVÁ z 9. A, třetí místo patří Jakubu BRANDOVI
z 9. B. Všichni tři žáci budou reprezentovat naši školu v lednovém okresním kole. Všem zúčastněným žákům patří dík za snahu a vítězům přejeme hodně štěstí v dalším kole!

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home O ŠKOLE Home AKTUALITY DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA 2017