Zřizovatel: Statutární město Mladá Boleslav

Ostatní vyučující:

Milan Šíp (Tv)

Výchovní poradci:

• Mgr. Irena Sofínová (žáci s SPU, IVP)
  • Mgr. Iva Kollinová (řešení výchovných problémů, kariérové poradenství)

Školní psycholog:

• Mgr. Zuzana Sedláčková

Školní pedagog:

• Mgr. Petra Bečvárovská (specializace logopedie)
  • Mgr. Markéta Rýdlová (specializace žáci s poruchami chování)

Koordinátor ŠVP:

• Mgr. Vlasta Skořepová
  • Mgr. Lenka Dvořáčková

ICT koordinátor:

• Mgr. Jan Duchek

Koordinátor enviromentální výchovy:

• Mgr. Veronika Bidzila (I. stupeň)
  • Mgr. Klára Kosáková (II. stupeň)

Preventista sociálně patologických jevů:

• Mgr. Petra Syrovátková

Asistenti pedagoga:

• Jana Beránková
  • Kristina Hlaváčová
  • Mgdaléna Tomanová
  • Milada Návojová

Vychovatelky školní družiny:

• Jitka Nevrlá (vedoucí vychovatelka)
  • Renata Richterová
  • Marie Vlníková
  • Alena Hrušková
  • Jana Beránková

Ranní družina: 6:00 - 8:00 hod

Odpolední družina: 11:50 - 17:00 hod

Vedoucí vychovatelka: Jitka Nevrlá - tel. 725 884 294

Vychovatelky:

Magda Tomanová - tel: 725 884 296

Marie Vlníková - tel: 725 884 295

Alena Hrušková - tel: 725 077 718

Jana Beránková - tel: 725 077 721 Tvoření ve školní družině, Den s plyšáky, Čertovský karneval, Velikonoční perníčky, Čarodějnice

Cíle školní družiny

Školská rada

Školská rada je orgán školy umožňující rodičům, učitelům, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Rada zasedá nejméně dvakrát ročně a zabývá se vzdělávacími i organizačními záležitostmi školy, viz školský zákon níže.

Byli bychom rádi, kdybyste neváhali obracet se na nás s radostmi i starostmi, které nám i dětem škola přináší.

předseda školské rady Ing. Vladislava Konečná, vladislava.konecna@seznam.cz

Členové školské rady: za pedagocké pracovníky školy: Mgr. Dana Veselé, Mgr. Jan Duchek

za zákonné zástupce žáků: Petra Stříbrná, ing. Vladislava Konečná

za zřizovatele: Krichebauer Petr, ing. Roman Mizera

Školská rada se zřizuje dle zákona č. 561/2004 Sb., § 167 Podle odst. 1 § 168 školského zákona školská rada plní především tyto úkoly:

a) vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování

b) schvaluje výroční zprávu o činnosti školy

c) schvaluje školní řád a navrhuje jeho změny

d) schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků

e) podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy

f) projednává návrh rozpočtu právnické osoby na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a navrhuje opatření ke zlepšení hospodaření

g) projednává inspekční zprávy České školní inspekce

h) podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy.

Zápisy z jednání školské rady:

26_09_2016

23_10_2017