Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Expedice Karakoram

Expedice Karakoram - V úterý 9.4. se žáci z 6.A a 6.C zúčastnili Adrenalinové soutěže EXPEDICE KARAKORAM v lanovém centru v Praze. Expedice probíhá deset dní ve třech lanových centrech a tak na dálku spolu postupně soutěží týmy z celé ČR. Naší školu reprezentovali dva šestičlenné smíšené týmy Ufoni a Lihovky. Obě skupiny se přesvědčily o nutnosti vzájemné spolupráce, důvěry a povzbuzení, zjistily, jak snadné je přecenit své síly, jak je těžké překonat strach a přiznat si „to fakt nedám“. Všichni podali výborné výkony a vzájemná podpora a spolupráce přinesla krásné výsledky. Tým UFONI ve složení Eliška Zvercová, Bára Strnadová, Terka Dvořáková, Jakub Rossler, Vojta Helmich, Jindra Tejnora obsadil ve třetím soutěžním dní 5.místo a tým LIHOVKY ve složení Štěpán Čížek, Matěj Čonka, Pavlína Aulická, Linda Syrovátková, Terka Buriánková, Bára Kellerová třetí soutěžní den VYHRÁL a v celé soutěži je zatím na průběžném 2.místě! Gratulujeme.

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home Home AKTUALITY Expedice Karakoram