Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Jarní tvořivá dílnička

26. března proběhla poslední část našeho cyklu Zimní setkávání pro zvídavé rodiče. Tentokrát to byla tvořivá dílnička pro rodiče a děti. Mile nás překvapil velký zájem. Je bezva, že jsme stále národem tvořivým a aktivním J. Nálada byla srdíčková, milá, nabitá radostí ze společné práce. Potěšilo nás, že přišli tvořit maminky, tatínkové i celé rodiny.

Všem zúčastněným se výrobky opravdu povedly. Největší úspěch měla popcornová ovečka. Pro velký úspěch již začínáme plánovat dílničky podzimní.

Děkujeme Vám.

Irena Sofínová a Hana Jeníková

 

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home Home AKTUALITY Jarní tvořivá dílnička