Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Basket u15

Basketbalistky věkové kategorie U15 basketbalové akademie  Basket Pastelka MB, se o víkendu zúčastnily prestižního předsezónního turnaje v Ústí nad Orlicí. Ve skupině se postupně utkaly s družstvy Říčan, Poděbrad, Hradce Králové a Staré Turé ze Slovenska.  Kromě vysokého favorita turnaje z Hradce Králové odcházela všechna družstva po zápasech s Mladou Boleslaví se svěšenými hlavami. Tím se Basket Pastelka kvalifikoval do zápasu o třetí místo v turnaji. A tady děvčata převálcovala slovenského vicemistra z Nového Mesta nad Váhom. Třetí místo je obrovským úspěchem a jen potvrzením, že dlouhodobá koncepční práce nese výsledky. Samozřejmě za obrovské podpory města Mladá Boleslav, firmy ŠKO-ENERGO a samozřejmě domovské  ZŠ Pastelka a její ředitelky  Ivy Kollinové.

 orbitstažený soubor       

Jste zde: Home Home AKTUALITY Basket u15